Ekonomika

Pobřeží slonoviny. Zpracovatelský průmysl, 1970-2016

Pobřeží slonoviny. Zpracovatelský průmysl, 1970-2016
rokmld. $na obyvatele, $mld. $růst, %podíl, %
běžné cenystálé ceny 1970SvětAfrikaZápadní Afrika
19700.2038.00.20 0.0221.69.6
19710.2240.60.2419.80.0221.69.9
19720.2849.10.254.60.0251.810.5
19730.3558.10.25-0.610.0251.810.7
19740.4571.00.24-3.70.0291.910.5
19750.5177.00.2610.60.0301.87.9
19760.5579.10.3014.10.0301.87.0
19770.6792.60.338.40.0332.18.0
19780.82108.10.32-1.30.0362.28.5
19791.0128.20.345.90.0412.38.8
19801.1137.60.376.90.0432.08.0
19810.8497.30.397.50.0311.56.1
19820.92101.30.32-17.90.0351.76.7
19830.7680.50.332.70.0291.35.6
19840.7879.50.341.90.0281.56.6
19850.8178.80.4944.50.0291.55.9
19861.4133.40.46-5.40.0432.614.8
19871.7152.70.471.20.0462.922.9
19881.8155.50.482.60.0432.720.8
19892.0165.70.6127.80.0463.025.7
19902.3190.60.59-3.50.0513.226.9
19912.1162.60.55-6.50.0442.823.9
19922.2168.20.560.850.0453.026.5
19932.1151.20.55-1.20.0432.824.9
19941.4102.10.561.70.0282.019.8
19951.9127.80.619.20.0332.423.2
19962.1140.60.667.10.0382.625.5
19972.6168.10.7920.40.0473.129.1
19982.6163.10.75-4.50.0493.227.9
19992.7164.60.8715.60.0493.426.9
20002.3138.40.83-5.20.0422.920.8
20011.8105.20.71-14.10.0342.318.8
20021.9108.60.767.70.0362.518.7
20032.3127.60.9321.30.0392.417.0
20042.6142.10.92-0.930.0362.315.1
20052.7147.60.964.50.0352.213.4
20062.6140.20.93-3.00.0322.011.0
20073.2166.51.09.90.0342.111.9
20083.6183.61.00.590.0352.111.2
20094.0200.70.93-9.20.0432.415.3
20103.4165.70.88-5.80.0321.79.4
20113.3157.70.74-16.00.0281.67.7
20123.7174.90.9325.30.0311.77.6
20135.1230.71.121.20.0412.18.2
20146.0264.11.23.50.0472.38.4
20155.3228.61.314.90.0442.28.6
20165.7242.61.41.40.0482.611.3

Picture. Pobřeží slonoviny. Zpracovatelský průmysl, mld. $, 1970-2016
Picture. Pobřeží slonoviny. Zpracovatelský průmysl, na obyvatele, $, 1970-2016
Picture. Pobřeží slonoviny. Zpracovatelský průmysl, růst, %, 1970-2016

Pobřeží slonoviny a sousedů

Pobřeží slonoviny a sousedů. Zpracovatelský průmysl, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Pobřeží slonoviny0.201.12.32.33.45.7
Ghana0.400.410.990.832.11.9
Mali0.0240.120.280.401.61.7
Burkina Faso0.0560.210.440.330.611.2
Guinea0.0270.0690.140.130.730.93
Libérie0.0120.0790.0630.00200.0570.16

Pobřeží slonoviny a sousedů. Zpracovatelský průmysl, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Pobřeží slonoviny38.0137.6190.6138.4165.7242.6
Mali4.016.632.936.3105.395.0
Guinea6.315.322.814.967.574.7
Ghana45.938.467.743.783.965.9
Burkina Faso10.031.149.528.039.361.9
Libérie8.341.630.10.6814.435.3

Pobřeží slonoviny a lídry

Pobřeží slonoviny a lídry. Zpracovatelský průmysl, mld. $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Čínská lidová republika1 925.03 079.9
Spojené státy americké251.1588.51 048.51 555.31 830.62 183.0
Japonsko74.2313.5845.81 102.51 187.5979.2
Německo67.5255.4449.9404.2682.3717.7
Jižní Korea1.514.068.7146.1304.3375.7
Pobřeží slonoviny0.201.12.32.33.45.7

Pobřeží slonoviny a lídry. Zpracovatelský průmysl, na obyvatele, $, 1970-2016
země197019801990200020102016
Německo858.73 261.85 686.74 960.28 434.58 761.0
Japonsko707.52 660.76 793.18 645.09 237.67 665.4
Jižní Korea47.9368.61 601.13 083.06 140.77 397.3
Spojené státy americké1 198.12 561.24 152.15 515.65 931.26 775.8
Čínská lidová republika1 415.62 194.4
Pobřeží slonoviny38.0137.6190.6138.4165.7242.6

© Ivan Kushnir