Ekonomika

Ķīna. Bruto kapitāla veidošana, 1970-2015

Ķīna. Bruto kapitāla veidošana, 1970-2015
gadsmljrd. $uz vienu iedzīvotāju, $mljrd. $augimas, %saņemt, %
faktiskās cenassalīdzināmās cenās 1970PasauleĀzijaAustrumāzija
197031.038.431.0 3.419.525.4
197134.241.233.99.23.420.226.5
197236.342.832.4-4.33.217.622.7
197346.653.437.114.43.216.520.5
197448.955.038.33.23.014.119.5
197558.564.642.912.13.416.223.4
197652.456.840.0-6.92.712.819.8
197760.664.743.89.52.812.519.2
197883.988.254.825.13.213.519.0
197997.7101.456.93.93.314.119.6
1980108.3110.760.87.03.314.020.5
198197.698.360.4-0.673.011.817.9
198293.092.465.27.83.012.118.8
198399.697.871.59.83.212.319.5
1984110.4106.683.917.33.313.320.2
1985123.6117.4108.429.23.715.020.8
1986115.9108.1111.83.13.011.314.7
1987124.8114.1120.67.92.810.312.9
1988162.8146.2140.716.63.210.512.8
1989173.0152.3138.2-1.83.310.512.9
1990137.0118.6130.4-5.62.47.79.9
1991148.3126.6144.310.62.57.59.4
1992196.5165.3175.721.83.19.211.7
1993273.9227.7210.219.64.411.614.4
1994231.1190.1236.412.53.49.411.7
1995291.5237.3267.913.33.910.212.9
1996331.4267.5291.18.74.311.815.1
1997349.4280.2300.93.44.613.317.3
1998367.2292.6319.06.04.916.521.0
1999382.5303.0333.24.45.016.120.2
2000417.1328.5350.55.25.216.020.1
2001487.8381.8405.715.76.320.225.6
2002545.2424.4444.39.56.922.629.4
2003674.6522.4529.319.17.624.632.4
2004838.7645.8612.415.78.126.035.2
2005946.2724.6666.48.88.326.637.2
20061 126.5858.4755.013.38.928.641.4
20071 472.81 115.9869.315.110.131.747.6
20081 989.51 499.8975.712.212.536.053.6
20092 373.11 779.31 159.318.817.042.561.2
20102 904.72 166.21 334.315.118.142.962.6
20113 611.12 678.31 456.99.219.745.165.0
20124 043.52 983.21 560.77.121.547.267.2
20134 552.73 341.61 702.39.123.551.572.0
20144 927.53 598.41 822.97.124.653.373.6
20155 027.23 653.41 933.46.126.555.175.5

Picture. Ķīna. Bruto kapitāla veidošana, mljrd. $, 1970-2015
Picture. Ķīna. Bruto kapitāla veidošana, uz vienu iedzīvotāju, $, 1970-2015
Picture. Ķīna. Bruto kapitāla veidošana, augimas, %, 1970-2015

Ķīna un kaimiņvalstis

Ķīna un kaimiņvalstis. Bruto kapitāla veidošana, mljrd. $, 1970-2015
valstīm197019801990200020102015
Ķīna31.0108.3137.0417.12 904.75 027.2
Japāna86.5371.81 074.51 334.61 214.01 047.9
Indija12.244.995.8119.2655.8685.0
Dienvidkoreja2.422.4110.7185.0350.5392.5
Krievija172.248.6344.9246.3
Vjetnama0.400.350.939.241.453.5
Kazahstāna13.93.337.651.1
Mjanma0.361.30.690.919.621.9

Ķīna un kaimiņvalstis. Bruto kapitāla veidošana, uz vienu iedzīvotāju, $, 1970-2015
valstīm197019801990200020102015
Japāna834.73 207.78 789.710 616.59 534.98 279.1
Dienvidkoreja75.3597.82 575.44 004.17 139.87 804.9
Ķīna38.4110.7118.6328.52 166.23 653.4
Kazahstāna839.3221.82 303.22 899.3
Krievija1 166.5331.62 408.91 716.9
Vjetnama9.36.413.6114.9468.3572.4
Indija22.164.4110.1113.3532.8522.4
Mjanma13.436.716.619.0185.7405.3

Ķīna un līderi

Ķīna un līderi. Bruto kapitāla veidošana, mljrd. $, 1970-2015
valstīm197019801990200020102015
Ķīna31.0108.3137.0417.12 904.75 027.2
Amerikas Savienotās Valstis229.8666.11 283.82 424.02 752.63 670.0
Japāna86.5371.81 074.51 334.61 214.01 047.9
Indija12.244.995.8119.2655.8685.0
Vācija69.8255.7435.1466.5670.6647.3

Ķīna un līderi. Bruto kapitāla veidošana, uz vienu iedzīvotāju, $, 1970-2015
valstīm197019801990200020102015
Amerikas Savienotās Valstis1 097.02 901.35 077.48 568.58 882.911 405.6
Japāna834.73 207.78 789.710 616.59 534.98 279.1
Vācija891.03 271.85 510.25 696.18 337.58 021.7
Ķīna38.4110.7118.6328.52 166.23 653.4
Indija22.164.4110.1113.3532.8522.4

© Ivan Kushnir