Ekonomika

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, 1970-2012

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika,izmēra

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika,izmēra, mljrd. $, 1970-2012
rādītājs197019801990200020102012
Bruto iekšzemes kopprodukts0.220.942.02.93.84.0
Nacionālais kopienākums0.230.962.02.93.84.0
Pievienotā vērtība0.210.861.92.73.63.7

Picture. Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, saņemt, %, 1970-2012

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, augimas

Picture. Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, augimas, 1970=100%, 1970-2012

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, struktūra

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, struktūra, %, 1970-2012
rādītājs197019801990200020102012
Lauksaimniecība0.720.760.820.730.650.65
Rūpniecība12.012.010.810.99.99.9
Būvniecība9.310.26.35.35.85.8
Tirdzniecība16.416.120.118.118.118.2
Transports21.721.710.88.910.310.4
Pakalpojumi39.939.351.256.055.255.0

Picture. Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, struktūra, %, 2012

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, kvalitātes

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, uz vienu iedzīvotāju, $, 1970-2012
rādītājs197019801990200020102012
Bruto iekšzemes kopprodukts1 490.05 857.011 302.017 425.921 290.021 310.0
Lauksaimniecība9.840.990.1118.2127.5127.7
Rūpniecība164.4644.51 189.31 758.31 941.61 954.9

Picture. Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, kvalitātes, 1970-2012

Nīderlandes Antiļas. lv

Nīderlandes Antiļas. lv, mljrd. $, 1970-2012
rādītājs197019801990200020102012
Eksports0.220.941.62.12.83.6
Imports0.261.11.82.23.74.2
Neto eksports-0.034-0.14-0.20-0.10-0.91-0.61

Picture. Nīderlandes Antiļas. lv, mljrd. $, 1970-2012

Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, perspektīva

Picture. Nīderlandes Antiļas. Ekonomika, perspektīva

© Ivan Kushnir