Economie

Micronesië. Economie, 1970-2016

Micronesië. Economie, grootte

Micronesië. Economie, grootte, miljarden $, 1970-2016
indicator197019801990200020102016
Bruto binnenlands product0.0740.190.400.590.861.1
Nationaal inkomen0.0790.200.450.630.971.3
Toegevoegde waarde0.0720.190.410.560.821.0

Picture. Micronesië. Economie, aandeel, %, 1970-2016

Micronesië. Economie, groei

Picture. Micronesië. Economie, groei, 1970=100%, 1970-2016

Micronesië. Economie, structuur

Micronesië. Economie, structuur, %, 1970-2016
indicator197019801990200020102016
Landbouw15.221.218.816.417.916.2
Industrie20.510.66.16.37.49.1
Bouwnijverheid7.58.19.06.15.25.2
Handel14.915.616.718.315.817.9
Vervoer6.57.67.29.08.78.9
Diensten35.336.842.243.844.942.7

Picture. Micronesië. Economie, structuur, %, 2016

Micronesië. Economie, kwaliteit

Micronesië. Economie, per inwoner, $, 1970-2016
indicator197019801990200020102016
Bruto binnenlands product493.01 065.01 685.02 154.02 975.03 605.0
Landbouw73.0220.6319.8337.9504.2550.3
Industrie98.5110.7104.1131.0209.8309.3

Picture. Micronesië. Economie, kwaliteit, 1970-2016

Micronesië. Internationale handel

Micronesië. Internationale handel, miljarden $, 1970-2016
indicator197019801990200020102016
Uitvoer0.0280.0490.0710.150.270.39
Invoer0.0440.160.390.520.740.90
Netto uitvoer-0.015-0.11-0.32-0.37-0.47-0.51

Picture. Micronesië. Internationale handel, miljarden $, 1970-2016

Micronesië. Economie, perspectief

Picture. Micronesië. Economie, perspectief

© Ivan Kushnir