Gospodarstvo

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, 1970-2012

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, velikost

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, velikost, Mrd. $, 1970-2012
kazalnik197019801990200020102012
Bruto domači proizvod0.220.942.02.93.84.0
Bruto nacionalni dohodek0.230.962.02.93.84.0
Dodana vrednost0.210.861.92.73.63.7

Picture. Nizozemski Antili. Gospodarstvo, deleža, %, 1970-2012

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, rast

Picture. Nizozemski Antili. Gospodarstvo, rast, 1970=100%, 1970-2012

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, strukturo

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, strukturo, %, 1970-2012
kazalnik197019801990200020102012
Kmetijstvo0.720.760.820.730.650.65
Industrije12.012.010.810.99.99.9
Gradbeništvo9.310.26.35.35.85.8
Trgovina16.416.120.118.118.118.2
Promet21.721.710.88.910.310.4
Storitve39.939.351.256.055.255.0

Picture. Nizozemski Antili. Gospodarstvo, strukturo, %, 2012

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, kakovost

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, na prebivalca, $, 1970-2012
kazalnik197019801990200020102012
Bruto domači proizvod1 490.05 857.011 302.017 425.921 290.021 310.0
Kmetijstvo9.840.990.1118.2127.5127.7
Industrije164.4644.51 189.31 758.31 941.61 954.9

Picture. Nizozemski Antili. Gospodarstvo, kakovost, 1970-2012

Nizozemski Antili. sl

Nizozemski Antili. sl, Mrd. $, 1970-2012
kazalnik197019801990200020102012
Izvoz0.220.941.62.12.83.6
Uvoz0.261.11.82.23.74.2
Neto izvoz-0.034-0.14-0.20-0.10-0.91-0.61

Picture. Nizozemski Antili. sl, Mrd. $, 1970-2012

Nizozemski Antili. Gospodarstvo, perspektive

Picture. Nizozemski Antili. Gospodarstvo, perspektive

© Ivan Kushnir